Винсент Хи - Љубопитен Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34
Неодамнешно

Винсент Хи - Љубопитен Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

DEN 159.84

Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Винсент Хи-Љубопитен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Винсент Хи - Љубопитен Ѕиден Постер со Притискања : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основните својства

Додатоци на производот