Деним на Деним на Деним на Беверли Хилс Поло Клуб, големини со 7-16
Неодамнешно

Деним на Деним на Деним на Беверли Хилс Поло Клуб, големини со 7-16

DEN 2.33

Това е достапна

Трендовски избор за нејзиниот ансамбл. Овој џин елек за вашата девојка од Поло Клуб Беверли Хилс е тексас што мора да го има и супер кул слој. Јака од точка. Затворање на предното копче; без ракави. Џебови од градите. Отворени џебови на страни. 65% памук/35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дефинирање на копчето за девојчиња од Деким од Поло Клуб Беверли Хилс.

Основните својства

Додатоци на производот