Правда за девојчиња со копче од предниот дел од предниот дел на предната страна, големини 5- & плус
Неодамнешно

Правда за девојчиња со копче од предниот дел од предниот дел на предната страна, големини 5- & плус

DEN 192.00

Това е достапна

Таа ќе се почувствува подготвена оваа сезона со копчето за предно на предната страна на „Justice Girls“! Овој симпатичен врв има тренд на тренд на страните, функционалните копчиња и забавно брендирано вез на зглобот. Со печатењето инспириран од Y2 K, овој симпатичен врв ќе биде главен во гардеробата на модата за поставување трендови! Спарете го со омилените правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 94% рајон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Функционална плоча за предни копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Постојано детали за странично детали; Везено лого на зглобот. Правда копче-предниот дел од врвот за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Основните својства

Додатоци на производот