Мис на девојки за промашување
Неодамнешно

Мис на девојки за промашување

DEN 192.00

Това е достапна

Чувајте го вашето малечко на највисокиот начин на модата со снимањето на девојчињата на Мис Сивес. Чекај, што е снимање? Звучи како шведско јадење, или можеби некаква зимска шега, но всушност е трендовски ново дно што ја комбинира симпатичната силуета на здолниште со целодневната удобност на хеланките. Направено од мек памук со малку спандекс за совршена количина на истегнување, овие кревања имаат неволја покриена еластична лента за еластична половината што обезбедува безбедно вклопување без да се чувствува абразивно на нејзината кожа. Овие skeggings се достапни во разновидни бои и се одлични за училишни и обични прилики. Miss Skeggings на Miss Chievous : 95% памук, 5% спандекс. Skeggings. Хеланки со слоевито здолниште. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се смират суво ниско, не пеглајте или исушете чисто ако е украсено.

Основните својства

Додатоци на производот