Пријатни џемови момчиња што влечат шорцеви за пижами, 2-пакувања, големини 8-20
Неодамнешно

Пријатни џемови момчиња што влечат шорцеви за пижами, 2-пакувања, големини 8-20

DEN 271.68

Това е достапна

Овие шорцеви за влечење пижами од пријатни метеж се ох-толку удобни, изработени во мека и лесна ткаенина со опуштено вклопување и покриена еластична лента за еластична половината совршена за дремење, спиење или само лежење низ куќата. Додадете ги овие удобни две пакувања шорцеви во неговата основа за гардероба за двојно удобност! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сетот вклучува 2 пара шорцеви за пижами. Карактеристики : повлекување со еластична половината; опуштено вклопување; декоративна вратоврска на половината; печатење на сите. Момчињата повлекуваат шорцеви од пижама од пријатни метеж.

Основните својства

Додатоци на производот

Клеопатра Дете
Неодамнешно
Клеопатра Дете
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: