Melling CL-MC Акционерски мотор и комплет за кревање
Неодамнешно

Melling CL-MC Акционерски мотор и комплет за кревање

DEN 2.33

Това е достапна

Комплетот за кревање на Melling Camshaft вклучува MC-1292 Camshaft (1), Litter JB-2079 (12) и 4 мл. Шише Мел-Луб (1). Новите лифтови за мерење секогаш треба да бидат дел од новата инсталација на коленесто вратило. За да се олесни изборот на посакуваната комбинација на коленесто вратило и лифтови, Мелинг нуди комплети за коленесто вратило / кревање кои обезбедуваат комбинации на коленестото вратило и точни кревачи за вашата апликација на моторот. Мелинг CL-MC1292 Акционерски мотор и комплет за кревање.

Основните својства

Додатоци на производот

4R1044A Rotor Rotor
Неодамнешно
4R1044A Rotor Rotor
Това е достапна
DEN 3443.52
ценето:

Mahle Thermostat TX2180D
Неодамнешно
Mahle Thermostat TX2180D
Това е достапна
DEN 3.00
ценето: