Стандарден моторни производи ALS ABS SPEDE SENSOR
Неодамнешно

Стандарден моторни производи ALS ABS SPEDE SENSOR

DEN 351.20

Това е достапна

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и сите електроника меѓу нив. - Како глобален производител, имаме целосна контрола врз процесот на производство од компонента до готов производ. Нашата линија на сензори ABS има целосна покриеност за домашни и увоз апликации. Каталогирани над 1500 броеви на ABS - и расте. Нашите ABS сензори се дизајнирани за прецизни перформанси, издржливост и долг животен век. Одликувајќи се со најширокото покритие на сензорот на пазарот, ги исполнуваме потребите на професионалци за услуги со највисок квалитет на производ секој пат кога ќе ја отвори кутијата. Како глобален производител на компоненти на емисија, целосната контрола на квалитетот се одржува преку процесот на производство од компонента до готов производ . Сензор за брзина на ABS.

Основните својства

Додатоци на производот

Mahle Thermostat TX2180D
Неодамнешно
Mahle Thermostat TX2180D
Това е достапна
DEN 3.00
ценето: