Bombay Home Lounge Circular Circular Multignal Arage unright или тркач
Неодамнешно

Bombay Home Lounge Circular Circular Multignal Arage unright или тркач

DEN 1583.68

Това е достапна

Колекцијата Lounge е совршена за мрзлив ден или ден кога треба само да се развивате. Упасно за целото семејство, оваа колекција е направена со некои од најсилните полиестер досега направени. Овој нов килим ја карактеризира раскошноста и мекото чувство на микрофибер и е прицврстено во Кина. Килим за собирање на дневна соба, повеќе бои и големини : супер меко и кадифен чувство на микро влакна. Минимално пролевање. Поддршка на памучно платно за издржливост. Материјал : 100 проценти полиестер. Машина затегната. Современо. Отпорен на лизгање.

Основните својства

Додатоци на производот