Златно Кафе Каналоа Измешајте Го Целиот Грав 10оз-Средно Печење- зрна Arбика
Неодамнешно

Златно Кафе Каналоа Измешајте Го Целиот Грав 10оз-Средно Печење- зрна Arбика

DEN 175.68

Това е достапна

Утринската Мешавина е совршено избалансирана мешавина од 100% кафе coffeeбика, Средно Печено Со мек, но богат вкус кој е суптилно сладок и има блага киселост. Разбудете се со чаша живост, правејќи го секое утро одлично утро. Како и со сите сорти На Златно Кафе, Утринската Мешавина Е Печена Во Серија, што им дава на нашите кафиња различни, ароматични профили и ги нагласува нашите супериорни кафиња одгледувани во високи планини. Потребно е малку повеќе време и напор за печење на овој начин, но сето тоа е дел од нашата потрага да ги создадеме најдобрите кафиња на планетата. Мешавина Од Каналоа Средно Печено Кафе Од Цел Грав : -10 Унци Кафе Од Цел Грав-Средно Печено Со Мек, Но Богат Вкус -100% зрна Arбика-Содржи Кофеин-Полица Стабилна.

Основните својства

Додатоци на производот