Bootивото за машка конвој од Лугц
Неодамнешно

Bootивото за машка конвој од Лугц

DEN 639.84

Това е достапна

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој. Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик за дополнителна удобност, изгледајте одлично и се чувствувате уште подобро со овие класични чизми од 6 инчи. Со пријатна обвивка за руно, без оглед на тоа што доаѓа во овој багажник - ќе бидете подготвени. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Издржлива гума од гума. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставена од руно. Подготвен јазик и јака за удобно вклопување.

Основните својства

Додатоци на производот