Луг за машка дрифтер lo l oxford boot
Неодамнешно

Луг за машка дрифтер lo l oxford boot

DEN 783.84

Това е достапна

Кажете му збогум на застарената солидна книга и кажете му здраво на современото дело за работа. Ако барате стил и удобност, Drifter lo LX е чевли за вас. Одговарајте на овие чизми со која било облека од канцеларијата до улицата. Флексастридна меморија за пена. Гумена надворешна плоча. Водоотпорен. Поставата за дишење.

Основните својства

Додатоци на производот