DesignArt 'Бели афиони на панел за завеси во Пајсли'
Неодамнешно

DesignArt 'Бели афиони на панел за завеси во Пајсли'

DEN 3.33

Това е достапна

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој букет афион на завесата на Paisley II . Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . faux- Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Beige Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : Беж. - Модел : Пајсли. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основните својства

Додатоци на производот