Лаура Girlsли Девојки Подножје Дете Тока Сандали Кука и Јамка - Мулти Холог, 6
Неодамнешно

Лаура Girlsли Девојки Подножје Дете Тока Сандали Кука и Јамка - Мулти Холог, 6

DEN 0.33

Това е достапна

Лаура Girlsли Девојки Подножје Дете Тока Сандали Кука и Јамка. Сандалите со стапала на овие девојки се идеални за пролетни и летни излети, забави и состаноци за играње. Овие сандали обезбедуваат удобност и свежина, можете само да се лизнете на овие удари и да бидете подготвени за денот. Овој дизајн со отворени прсти им нуди на вашите деца најдобра удобност, совршена за плажа, базен, секое секојдневно склопување пролет или лето. Удобно : неговите висококвалитетни материјали за полнење ги прават да останат удобни во текот на целиот ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во многу прилики. Отворен Дизајн : Совршен за летни активности, ги одржува нозете ладни и удобни. Издржлив : Овие Ќе Траат преку абење. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Основните својства

Додатоци на производот