Камик Бушман Буш, маслиново
Неодамнешно

Камик Бушман Буш, маслиново

DEN 0.67

Това е достапна

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено. Направено од екстремно издржливи материјали, овој производ е направен да ги трае тестовите на времето, употребата и секојдневното абење и солза. Камик Бушман Бут, маслиново : од доверливото име Камик. Стража за солзи отпорни на прицврстување. Лесен и издржлив. 100 проценти водоотпорни.

Основните својства

Додатоци на производот