Штитеник 2-Тркала Багаж Вредност Во Собата
Неодамнешно

Штитеник 2-Тркала Багаж Вредност Во Собата

DEN 1623.68

Това е достапна

Направете пакување за вашиот одмор едноставно со овој штитеник мека страна 5 парче багаж во собата. Овој сет вклучува парче со совршена големина, без оглед на вашите потреби за патување. Вклучени се проверена 28-инчна исправена, рачна 21-инчна исправена, удобна торба за качување, соодветен комплет за тоалет и вреќа за пакување на сите ваши personal работи. Поголемите чанти вклучуваат 2 скејт тркала во линија и цврсти рачки за лесен транспорт. Овој комплет за багаж со вредност од пет парчиња е достапен во црн или виолетов материјал и нуди врвна функционалност во комбинација со современаesетика. Практичниот комплет за багаж од 5 парчиња им овозможува на сите да имаат торба. Крстарење низ аеродромот со двете скејт тркала со низок профил во линија. Брзо пристапете до патните документи и малите предмети со двата предни џебови за додатоци. Имајте мир на умот знаејќи дека вашите работи се безбедни со системот за испреплетени патенти. 28" Исправено - 18,5"Л х 9,5"Д х 28" Х. 21"Исправено-13,5 " Л х 7,12"Д х 21" Х. Торба За Качување - 13,75 "Л х 6,75" Д х 20 "Х. Комплет За Тоалет-5" Л х 4 "Д х 9" Х.

Основните својства

Додатоци на производот