Прекинет - Последна шанса за одобрение
Неодамнешно

Прекинет - Последна шанса за одобрение

DEN 3.00

Това е достапна

Микрофибер на Арли, цврсти крпи во боја, 4 пакувања и 4 салфетки за пакувања се 100% полиестер кои се доказ за истурање и лесна грижа. Течното истури мушка и нема да протекува. Постелнините на масата на микрофибер Арле се дизајнирани да бидат безгрижни за секојдневно јадење или забава. Вие сте во можност да вечерате со леснотија и елеганција. Овој дизајн има наизменични текстурирани и сатенски ленти што создава елегантна шема на ленти. ТАБЕЛНИТЕ КОРИСНИЦИ се достапни во 5 големини : 52x52, 52x70, 60x84, 60x102 и 70 рунда. Покрај тоа, има 4 салфетки за пакувања и 4 пакети за пакувања достапни во секоја боја. Овие се машини што се перат и се суваат сува мала топлина. Пеглање не е потребно. Достапно во 6 бои : бело, црно, вино, индиго, fawn и Sage. Овие се одличен додаток на секоја трпеза или кујна маса. Лесно чисто. Лесна грижа. Истура мушка нагоре. Микро влакна. Фауна боја. 52 "x 70". Обичен или формален. Појавување на 4 пакувања салфетки и пласмати на располагање.

Основните својства

Додатоци на производот