Водоотпорна перачка за перење чевли за чевли, преносен организатор на торбички за тоте
Неодамнешно

Водоотпорна перачка за перење чевли за чевли, преносен организатор на торбички за тоте

DEN 160.00

Това е достапна

Карактеристики : 100% сосема нови и високи квалитети имаат пешкир, пар спортски чевли и амоти на пијалоци, итн. Тоа е многу погодно за loversубителите на спортот да носат на отворено. Тоа е едноставно, но мода да поседува еден. Спецификации : Спецификации : Спецификации : Спецификации : Спецификации : Бои за селекција : , зелена, сина, морнарица сина, роза црвена материјал : најлонски детална големина : 35 см (должина)*43см (висина) Нето тежина : 55gpackage Вклучен : 1x торба за складирање 100% сосема нов и висок квалитет. Може да држи крпа, пар спортски чевли и аморти на пијалоци, итн. Тоа е многу погодно за loversубителите на спортот да носат на отворено.

Основните својства

Додатоци на производот