Тотес Детски Меур Моден Чадор
Неодамнешно

Тотес Детски Меур Моден Чадор

DEN 511.84

Това е достапна

Ставете насмевка на лицето на вашето малечко со Чадорот Со Чиста Крошна. Оваа голема крошна во форма на купола е совршена заштита од елементите, а закривената пластична рачка со лесен зафат го прави прилепување за малите раце сами да се отвораат и затвораат. Плус, чистата крошна гарантира дека вашето дете секогаш може да гледа додека оди, избегнувајќи какви било потенцијални трчања со другите на пат кон училиште. Исчистете го чадорот со крошна со меурчиња за максимална покриеност и видете преку видливоста. Продолжената крошна во форма на купола ја одржува вашата мала коска сува. Лесна заоблена пластична рачка совршена за мали раце. Детска безбедна топка без гребнатини ги штити краците на чадорот. Големина на крошна : 38-инчен. Инструкции за нега : оставете отворени за сушење. Избришете ја со влажна крпа.

Основните својства

Додатоци на производот

3SEC AOC чадор SG NW U35
Неодамнешно
3SEC AOC чадор SG NW U35
Това е достапна
DEN 175.84
ценето: