Highcraft 3 4 1-3 8 навојни карави за канали, челик
Неодамнешно

Highcraft 3 4 1-3 8 навојни карави за канали, челик

DEN 255.84

Това е достапна

Каналите на орев со високи ореви се изградени од висококвалитетен јаглероден челик кој е многу издржлив и дизајниран за долготрајни перформанси. Акцијата за стрижење на забите се дизајнирани да обезбедат позитивно заклучување на каналите на лентите на фитинзите. Специјални формирани заби во паралелниот канал вдлабнатини за да ја зафатат етикетата за враќање на каналот за ленти. UL и FM сертифицирани, безбедни и сигурни за да ги користите. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Паралелни заби- Специјални формирани заби во паралелните канали вдлабнатини . · ја зафаќа вратата на усната за да ја зафати вратата на каналот на лентата . · уверува Позитивното дејство за заклучување на забите се дизајнирани да обезбедат позитивно заклучување на каналите за ленти на фитинзи . · Супериорна квалитет изработена од висококвалитетен јаглероден челик со цинк финиш кој е траен и долготрајно, дизајнирано да трае со годините што доаѓаат. Дебела 1/2 инчи . · Тестирана безбедност- Знаеме дека безбедноста доаѓа прво- така што нашите производи се UL и FM сертифицирани, целосно безбедни за вас да ги користите.

Основните својства

Додатоци на производот