Нова Џенова Двв Степени Вај 2
Неодамнешно

Нова Џенова Двв Степени Вај 2

DEN 1184.00

Това е достапна

"ГЕНОВА" ПВЦ-ДВВ ФИТИНЗИ . ? . Големина 2". 45 степени. Центар х центар х центар х центар. Ја поврзува линијата на гранката со хоризонтална цевка за одвод. Тоа е за распоред 40 цевка.? Нова 1пк Генова 71020 Двв 45 Степени Вај 2", Секој.

Основните својства

Додатоци на производот