Истман С-стапица со прирабница, хром
Неодамнешно

Истман С-стапица со прирабница, хром

DEN 1.33

Това е достапна

Eastman 1-1/4 "S-Trap W/Frange е дизајниран за употреба во апликации за тубуларно одвод. во апликации за тубуларно мозоци. Сертифицирани со униформниот код за водовод (UPC) за безбедност на производот.

Основните својства

Додатоци на производот