Перформанси на ерл 612194ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг
Неодамнешно

Перформанси на ерл 612194ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 15024.00

Това е достапна

Брзина-Заптивка Црево Крај Црево Големина -4 Орев Големина 4 Материјал Нерѓосувачки Прилагодливи Цевка 120;Докажаниот запис На Ерл за сигурност и неспоредлив опсег на конфигурации го направи цревото за еднократно Запечатување за брзина го завршува изборот на професионални тркачки тимови ширум светот. Краевите на цревото за заптивки се достапни во нерѓосувачки челик, челик и анодизиран алуминиум, и во конструкција со низок профил и во свиткана цевка и во прилагодливи и неприлагодливи конфигурации.; Ја Намалува Линијата На Сопирачките Отече. Непропустлив За Секоја Мешавина На Гориво. Користете Со Брзината На Ерл Флекс Мазна Создаден Тефлонски Црево Само. Одличен Капацитет На Притисок. Неспоредлив Опсег-Конфигурации. Сигурен И Еднократно.

Основните својства

Додатоци на производот