Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „Француски Глам Париз“ на живот - Бело, црно
Неодамнешно

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „Француски Глам Париз“ на живот - Бело, црно

DEN 3.00

Това е достапна

Французинот Глам Париз, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за живот за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот