Студиото во студиото Wynwood ги стави во работната типографија и цитати мотивациони цитати и изреки wallидни уметности платно печати црно 19x13
Неодамнешно

Студиото во студиото Wynwood ги стави во работната типографија и цитати мотивациони цитати и изреки wallидни уметности платно

DEN 719.84

Това е достапна

Дајте му на вашиот декор на домот уникатен изглед со ставање во дело од студиото во студиото Wynwood, прекрасно дело на wallидот за типографија, изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Основните својства

Додатоци на производот