Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „Скапи модни“ чанти - розови, бели
Неодамнешно

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „Скапи модни“ чанти - розови, бели

DEN 255.84

Това е достапна

Скапа мода наредена, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за чанти за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот