Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци 'Робин Дахшунстајн' кучиња и кутриња - кафеава, бела
Неодамнешно

Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци 'Робин Дахшунстајн' кучиња и кутриња - кафеава, бела

DEN 0.67

Това е достапна

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Robyn Dachshundstein' кучиња и кутриња - кафеава, бел Робин Дахшунстајн, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот