Трговска марка ликовна уметност Woodland Winter III Canvas Art by Color Bakery Black Matte, црна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Woodland Winter III Canvas Art by Color Bakery Black Matte, црна рамка

DEN 2.33

Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Woodland Winter III“ платно уметност по боја пекара црна мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основните својства

Додатоци на производот