Трговска марка ликовна уметност Hawk Canvas Art by Dean Russo, Black Matte, Birch Frame
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Hawk Canvas Art by Dean Russo, Black Matte, Birch Frame

DEN 2601.60

Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „јастреб“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Основните својства

Додатоци на производот