СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ВАШИНГТОН ДРАВНА ДРАВНА МАП ГРАВИ ТЕКСТУДИНСКИ ДИЗАЈН ДИЗАЈН КАНВАС Wallидна уметност од Дафне Полсели
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ВАШИНГТОН ДРАВНА ДРАВНА МАП ГРАВИ ТЕКСТУДИНСКИ ДИЗАЈН ДИЗАЈН КАНВАС Wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 1.00

Това е достапна

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 13 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Основните својства

Додатоци на производот

Ewa Cwikla 'Kpn' Canvas Art
Неодамнешно
Ewa Cwikla 'Kpn' Canvas Art
Това е достапна
DEN 1.00
ценето: