Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно ги отпечати книгите на италијанската луксузна книга - црна, бела боја
Неодамнешно

Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно ги отпечати книгите на италијанската луксузна книга - црна, бела боја

DEN 768.00

Това е достапна

Италијанската луксузна книга, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за книги за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот