Студио Wynwood Апстрактна wallидна уметност платно го отпечати „вино злато“ геометриско - злато, црвено
Неодамнешно

Студио Wynwood Апстрактна wallидна уметност платно го отпечати „вино злато“ геометриско - злато, црвено

DEN 574.40

Това е достапна

Вино злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Геометриски дизајн со геометриска тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот