Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно ги отпечати цитатите и изреките на Гимел “ - сина, кафеава
Неодамнешно

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно ги отпечати цитатите и изреките на Гимел “ - сина, кафеава

DEN 2.00

Това е достапна

Гимел, е вешто направено азиско инспирирано уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со тема за цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот