Трговска марка ликовна уметност Orу Орлеанс морска храна III Канвас уметност по пекара во боја бела мат, сребрена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Orу Орлеанс морска храна III Канвас уметност по пекара во боја бела мат, сребрена рамка

DEN 639.68

Това е достапна

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Newу Орлеанс морска храна III“ платно уметност по бои пекари бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основните својства

Додатоци на производот

Ewa Cwikla 'Kpn' Canvas Art
Неодамнешно
Ewa Cwikla 'Kpn' Canvas Art
Това е достапна
DEN 1.00
ценето: