Wynwood Studio Canvas Magic in You Typography and Cotes Мотивациски цитати и изреки wallидни уметности платно печати црно 30x30
Неодамнешно

Wynwood Studio Canvas Magic in You Typography and Cotes Мотивациски цитати и изреки wallидни уметности платно печати црно 30x30

DEN 303.20

Това е достапна

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со магија во вас од Wynwood Studio Canvas, прекрасно дело на wallидот за типографија, изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Основните својства

Додатоци на производот