Трговска марка ликовна уметност Ноќи Мандала платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, црна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Ноќи Мандала платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, црна рамка

DEN 2601.60

Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Ноќи Мандала“ платно уметност од Кети Г. Аренс, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Основните својства

Додатоци на производот