Трговска марка ликовна уметност „пустина ложа 28“ платно уметност од Jeanан Плут
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „пустина ложа 28“ платно уметност од Jeanан Плут

DEN 2601.60

Това е достапна

Уметник : Jeanан Plout Subject : Пејзаж-аперестил : Куќа на производот Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сцена во кабината во центарот на зелена рамка. Јас сум во најголем дел самоучен сликар, фотограф и Графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години Jeanан Плут „Дивина ложа 28“ платно уметност.

Основните својства

Додатоци на производот