Денот на индустријата „Слупел индустрии“ на мртвиот череп лице сликање рози тетоважи платно wallидна уметност, 48, дизајн од Ејми Бринкман
Неодамнешно

Денот на индустријата „Слупел индустрии“ на мртвиот череп лице сликање рози тетоважи платно wallидна уметност, 48, дизајн од

DEN 669.44

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . Уметнички дела се однесуваат на : личност; Човечки; Тетоважа, лице; Модерна уметност;. Дизајн од Ејми Бринкман.

Основните својства

Додатоци на производот