Анкор Батерија Кабел Собранието AGG Жица Обетка Црна
Неодамнешно

Анкор Батерија Кабел Собранието AGG Жица Обетка Црна

DEN 3.00

Това е достапна

Ново Собрание на Кабел за Батерии анкор 189144 2 Мерач Црна Должина 32 " Обетка 5/16" : се произведени со премиум УЛ1426 КАЛАЈ бакар кабел за батерии На Анкор. УВ инхибиран отпорен НА пламен оценет НА 600 V и 105 степени целзиусови. Навртките се калај бакар за да се избегне корозија и траат подолго. Секој крај има парче Лепило на Анкор наредени 3 : 1 цевки за топлинско собирање поставени над електричното поврзување. Цевките за топлинско собирање ја запечатуваат влагата и другите корозивни елементи што се наоѓаат во морската средина. Ancor Батерија Кабел Собранието 2 GA Жица : Произведени со Ancor премија UL1426 КАЛАЈ бакар батерија кабел. Отпорен на пламен, инхибиран ОД УВ и оценет НА 600 V и 105 Степени Целзиусови. Навртките се калај бакар за да се избегне корозија и траат подолго. Секој крај има парче лепило на Анкор обложени со 3 : 1 цевки за топлинско собирање поставени над електричното поврзување. Цевките за топлинско собирање ја запечатуваат влагата и другите корозивни елементи што се наоѓаат во морската средина. Достапни бои : црвена и црна. Мерач : 2. Достапни Должини На Кабелот За Батерии Анкор : 18", 32"и 48". Студ : 5/16".

Основните својства

Додатоци на производот