Seachoice Гориво Испраќачот Трска Прекинувач
Неодамнешно

Seachoice Гориво Испраќачот Трска Прекинувач

DEN 799.84

Това е достапна

Компатибилен со повеќето мерачи на гориво на пазарот денес, со 33 (полни) и 240 (празни) мерачи на оми, и ниту еден подвижен механички дел не ги прави исклучително издржливи. Нашите испраќачи функција нерѓосувачки челик потопување цевки, отпорни на корозија монтажа прирабница и заптивка (САЕ 5 дупка), и .250" изолирани лопата конектори. Seachoice Гориво Испраќачот Трска Прекинувач.

Основните својства

Додатоци на производот