Гордо виножито бранови печати брифинзи за боксери за возрасни, големини S-3XL
Неодамнешно

Гордо виножито бранови печати брифинзи за боксери за возрасни, големини S-3XL

DEN 3.33

Това е достапна

Забавни, разнобојни отпечатоци од виножито ги истакнуваат овие машки боксери, кои имаат модерен погодок за удобност и поддршка. Изработена во истегнување ткаенина со еластична половината за престој, овие брифинзи се ваш за основни најважни работи. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Modern Fit. Повлечен стил. 1 "Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ткаенината помага да се избрише влагата. Сеопфатно печатење. 83% полиестер/9% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машината за перење

Основните својства

Додатоци на производот