Свежи долги јагоди од стебла, пакет lb
Неодамнешно

Свежи долги јагоди од стебла, пакет lb

DEN 2.67

Това е достапна

Слаткиот, сочен вкус на свежо долги јагоди од матични матични ги прави освежувачки и вкусен третман. Овие јагоди се поголеми од нормалните јагоди, што ги прави совршени за натопување во чоколадо. Украсете ги со бело-чоколадска дризла, смачкани ореви, чоколади прскалки и повеќе за посебен допир. Тие се одлични за посебни прилики и надавање за Денот на вineубените, Велигден или Денот на мајката. Тие содржат есенцијални витамини и хранливи материи како витамин Ц, влакна, калиум, витамин Б и магнезиум, што ги прави совршени за здрава исхрана. Пред да служите, едноставно нежно измијте ги, извадете ги лиснат капачињата и уживајте во свеж вкус. Подигнете ги бобинките во оригинална школка од школка за да ги задржите свежи и подготвени за употреба. Соберете свежи долги матични јагоди денес и вкусете го пријатниот вкус. Слатко и сочно третирање за сите возрасти. Поголеми од нормалните јагоди. Совршено за натопување во чоколадо. Украсете ги со бела чоколадна дризла, смачкани ореви, чоколадни прскалки и многу повеќе за посебен допир. Содржат основни витамини и хранливи материи. Пред да ги сервирате нежно измијте ги и извадете ја лиснато капаче. Извадете ги јагоди во оригиналниот сад за да ја одржите свежината, тие треба приближно да траат 3-5 дена по купувањето.

Основните својства

Додатоци на производот