Ниуер Машки Маици 3д Дигитален Принт Маица Врвови На Вратот На Екипажот Обична Фит Блуза Пуловер Со Долги Ракави Црвена 2хл
Неодамнешно

Ниуер Машки Маици 3д Дигитален Принт Маица Врвови На Вратот На Екипажот Обична Фит Блуза Пуловер Со Долги Ракави Црвена 2хл

DEN 527.84

Това е достапна

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи 3 DTops, Маица На Вратот На Екипажот, Маица Со Долги Ракави, Секојдневна Блуза, Пролет Fall Основен Тип На Шема : 3d Дигитален Принтбој : Жолта, Темносина, Црвена, Сина, Бела, Портокалова, Зелена, Розова Црвена (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 100% Полиестернеклин : Ѓердан На екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : долги ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1.Материјал : 100% Полиестер. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, врат на екипажот и дизајн СО 3д дигитален принт, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Содржина на пакетот : 1 Х Машки Маици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Долги Ракави Блузи, Екипажот Вратот Маица Кошула, Повик Маица Блуза, Пролет Fall Маица. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Долги Ракави, Пуловер За Пружина На Вратот НА Екипажот 3Д Маици ЗА Дигитално Печатење, Удобна и Мека Маица ,Тенок Фит Основна Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Основните својства

Додатоци на производот