Жените Плус Големина Дозвола Модни Жени Обични Ракави Круг Вратот Печатени Елек Дами Блузи Шупливи Надвор Блуза Жолта
Неодамнешно

Жените Плус Големина Дозвола Модни Жени Обични Ракави Круг Вратот Печатени Елек Дами Блузи Шупливи Надвор Блуза Жолта

DEN 0.67

Това е достапна

Модни Жени Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Печатени Елеци Дами Врвови шуплива Блуза информации За Производот : 1.Карактеристики : Секојдневна, Блуза Без Ракави, Тркалезен Врат,Печатени врвови, Женски Врвови. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Стил : Овие Врвови Без Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Жени Врвови.Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 72см/28.35". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118см/46.46 "Должина : 74см/29.13" тенкови врвови за жени. резервоари за жени плус големина. резервоарот блузи за жени плус големина дозвола. женски врвови.

Основните својства

Додатоци на производот