Патување Колекција Жени Лила Тру Удобност Пена Ниска Пета Квадратни Пети Пумпи
Неодамнешно

Патување Колекција Жени Лила Тру Удобност Пена Ниска Пета Квадратни Пети Пумпи

DEN 1.67

Това е достапна

Нашите Пумпи Лила Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да шетате низ градот со стил и удобност со нивната влошка од пена од 4 мм tru comfort и луксузна и лакирана веганска кожа. Хардверски детал, покриена блок пета и мек квадратен прст додаваат допир на софистицираност на изгледот. Како бонус, нивниот стил на мокасина и силуетата на лизгање ги прават совршени. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основните својства

Додатоци на производот