Без граници на текстура на текстура на јуниори V-врат Лонглајн Брами
Неодамнешно

Без граници на текстура на текстура на јуниори V-врат Лонглајн Брами

DEN 3.00

Това е достапна

Убави детали изобилуваат без граници на границите Ками. Дизајнот на V-вратот и цветниот џакард се ох-толку убави, сигурно ќе сакате да го додадете овој градник во вашата гардероба за интимните. Haveе имате мазна силуета под која било облека благодарение на долгиот дизајн и непречена конструкција. Достапно во он-тренд бои, така што секогаш ќе имате натпревар. Исклучиво на. Материјал : 96% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. покриеност : умерено покритие. Ниво на поддршка : лесно поставена поддршка. Затворање : Стил на пуловер. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : V-Neckline; Долга линија, беспрекорен дизајн .Енски непречен градник на долгиот ред од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот