Без граници женски памучни гаќички за бикини, 5 пакувања
Неодамнешно

Без граници женски памучни гаќички за бикини, 5 пакувања

DEN 2.33

Това е достапна

Ова без граници памук/спандекс бикини пакет нуди одличен асортиман на забавни отпечатоци и бои, како и прилично чипка на нозете на две од гаќичките. Без граници женски памучни гаќички за бикини, 5-пакувања Црните ребрести гаќички е одлична ажурирана модна основна и сите бикини се супер меки и удобни. Материјал : 95,00% памук, 5,00% спандекс.

Основните својства

Додатоци на производот

Гаќи Дозвола
Неодамнешно
Гаќи Дозвола
Това е достапна
DEN 287.84
ценето: