Алесон Атлетик Б Девојки Брзи Панталони, Бели-Големи
Неодамнешно

Алесон Атлетик Б Девојки Брзи Панталони, Бели-Големи

DEN 623.84

Това е достапна

Карактеристики Девојки Брзи Панталони Девојки Панталони12 мл., 100% Двојно Плетен Полиестерлоу Пораст Женски Крој Со Должина На Средно Теле Мека Удобност 2" Еластичен Појас Со Кабел За Влечење За Совршено Вклопување (Без Јамки За Појас)Конструкција На Двојно Колено Двоен Комплет За Двојно Заварување-Ergономски Дизајниран Закосен Заден Џеб Ципер Лета Со Две Предвремени Затворања Спецификации Боја : Бела Големина : Голема Тежина : 0,5 фунти-СКУ : Sscv72295 Софтбол Панталони Алесон Девојка • Низок Пораст Сече Со Должина На Средината На Теле • Мека Удобност 2 - Инчен Еластичен Појас Со Drawcord За Совршено Вклопување (Без Појас Петелки) • Двојна Конструкција На Коленото • Две Двојно Заварување Поставени Во Ergономски Дизајнирани Коси Задни Џебови • Патент Летаат Со Две-Предвремени Затворање • 100% Двојно Плете 12 Мл. Големини на полиестер : size големина$ Бои : $боја$.

Основните својства

Додатоци на производот