Boahaaus Shirin 5-lawer фустан со осветлено огледало во бело за возрасни
Неодамнешно

Boahaaus Shirin 5-lawer фустан со осветлено огледало во бело за возрасни

DEN 1.67

Това е достапна

Подигнете ја вашата спална соба со елегантен и модерен фустан на Boahaus Shirin. Со чисти линии и јасна бела завршница, додава современа софистицираност на кој било простор. Овој фустан нуди 5 пространи фиоки, вклучително и делител на накит, за лесно и организирано складирање. Кажете му збогум на нередот и прифаќајте ја без напор организација! Но, тоа не е сè! Облеката Ширин оди над и подалеку со вклученото осветлено огледало. Одликувајќи се со додаток на LED лента, ова огледало обезбедува совршено осветлување за вашите утрински и вечерни рутини. Неговиот безвременски дизајн беспрекорно се интегрира во кој било декор, подобрувајќи ја целокупната естетика. Потребно е целосно собрание, но нашите детални упатства и вклучениот хардвер го прават ветер. Димензии : 68 "H x 17,72 " W x 14.17 "D. Осветлено огледало со LED ленти Додаток : Облеката вклучува огледало со додаток на LED лента, што го олеснува да се подготвувате во секое време. Ова Ви овозможува да ја направите вашата коса и шминка со соодветно осветлување, што го прави одличен додаток на секоја спална соба . елегантен и модерен дизајн : фустанот Boahaus Shirin може да се пофали со елегантен, модерен дизајн со чисти линии и јасна бела завршница. Овој фустан претставува современ стил, што го прави совршен додаток на која било спална соба . обилен простор за складирање : Фустанот има 5 пространи фиоки, вклучително и оној со делител на накит, обезбедувајќи доволно складирање за целата ваша облека и додатоци. Ова ви овозможува да ја одржувате вашата спална соба организирана и неред -Среј . разноврсна и функционална : Ширинскиот фустан е разноврсно и функционално парче мебел што ќе импресионира. Совршено е за секоја спална соба; без разлика дали ја користите како фустан или суета, тоа ќе донесе допир на елеганција во вашата соба . Поддршка на клиентите до 100% задоволително искуство : Ние ќе обезбедиме професионална услуга за клиенти пред и по купувањето. Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме задоволително решение.

Основните својства

Додатоци на производот