Бекрак Спорт Светло Заграда
Неодамнешно

Бекрак Спорт Светло Заграда

DEN 0.67

Това е достапна

Спортски Држач За Светло; Пар; Комплет За Загради; Заграда За Заднина И Безбедносна Решетка Загради За Осветлување. Продадени Парови. Поставува Светла На Висина На Кабината Покрај Секоја Исправена Цевка. 7/16-во. Дупка На Хоризонтална Рамна Лента За Монтирање На Светла Поставени На Обетка. Секој Исправен Може Да Собере САМО ЕДНА Заграда од Секаков Вид. Дупчење/Сечење Потребно за Употреба Со Безбедносна Решетка, Решетка со Решетки, решетка за орсерт.

Основните својства

Додатоци на производот