Мунски Денот На Вљубените Миризлив Сапун Цвет Подарок Роуз Бо Свадба Фестивал Подарок
Неодамнешно

Мунски Денот На Вљубените Миризлив Сапун Цвет Подарок Роуз Бо Свадба Фестивал Подарок

DEN 70.08

Това е достапна

Денот на вљубените Миризлив Сапун Цвет Подарок Роза Кутија Свадба Фестивал Подарок 13пцпроизвод продажба поени : розите се направени од сапун што им дава изглед на свежи рози.Овие рози се рачно изработени ве молиме разберете дека големината може малку да варира и може да има малку разлика во бојата помеѓу различните парчиња боја.Погоден за сите специјални прилики : Денот На Вљубените, Денот на Мајките, Свадбата, Годишнината, Роденденот итн., што значи вечна љубов, благодарна благодарност, искрено извинување, искрено.Ова е совршен подарок за вашата сакана или сопруга што ви ја покажува вистинската долгорочна љубов кон хегреат како украсно парче во домот или канцеларијата на вашата сакана.Вклучен пакет : 1 кутија вештачко цвеќе ● Увезено. ● ЗЛАТЕН ДОМАШЕН ДЕКОР ПРИМЕНЛИВО СЦЕНАРИО : Прикажете го во дом во современ стил како Декор со фокусен Ѕид, Создава елегантна завршница во вашата дневна соба,ѕид,дом,трпезарија,бар,канцеларија, хотел и на отворено. ● ДОДАТОЦИ ЗА СОБА СО НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : Го Добивате По Непобедлива Цена и Може да се Користи како Декор На Влезот, Декор На Камин, Централни Парчиња Маса за Декор На Трпезаријата, Дозвола за Декор На Куќата и Многу Повеќе. ● ИДЕАЛЕН ОДМОР : може да се додаде во вашите сезонски украси за домот и се убав избор за И Денот на Благодарноста. Тоа е совршен избор како подарок за одмор за пријателите, роднините и семејството на забава за затоплување на куќата, роденденска забава, па дури и забава за Денот на Благодарноста. ● 100% Гаранција За Задоволство : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајно позитивно искуство за купување! Ако има проблем со големината на производот или која било друга причина што не сте задоволни со нашиот производ, затоа само стапете во контакт и ќе ви помогнеме без проблеми, без проблеми!.

Основните својства

Додатоци на производот